6 194 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 59295 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vivaro |
| Довжина ядра радіатора | 748 мм |
| Ширина ядра радіатора | 468 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 6.7005 |
| Висота паковання | 160 |
| Довжина паковання | 1080 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001315233-omg |
| Ширина паковання | 650 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |