6 877 ₴
bvd_ggl


| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортован |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 309066 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe |
| Довжина ядра радіатора | 365 мм |
| Ширина ядра радіатора | 203 мм |
| Глибина ядра радіатора | 85 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 4.4 |
| Висота паковання | 300 |
| Довжина паковання | 610 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131492227-omg |
| Ширина паковання | 220 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |